amir

یادگیری جاوا اسکریپت به صورت پایه‌ای

10 weeks
همه سطوح
54 lessons
0 quiz
0 student

می‌توانید صفحه فیسبوک یا توییترتان را در حالی تصور کنید که برای مشاهده به‌‌روزرسانی‌های آن باید صفحه را رفرش کنید؟!‌ حتی تصورش هم سخته! برای ساخت چنین چیزی، ابتدا باید جاوااسکریپت را به صورت کاملا پایه‌ای یاد بگیرید تا بعد از آن بتوانید در مراحل پیشرفته‌تر با استفاده از AJAX آن را پیاده‌سازی کنید.

برای شروع این آموزش به حداقل دانش برنامه‌نویسی احتیاج دارید و در این آموزش به طور کامل اصول و مبنای پایهٔ جاوااسکریپت را فرا خواهید گرفت. این دوره فهم خوبی از پایه زبان جاواا اسکریپت به شما خواهد داد. تماشای این دوره آموزشی شما را برای حرکت به مراحل پیشرفته‌تر برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت و شروع به یادگیری کار با انواع famework های جاوااسکریپت از JQuery تا AngularJS و Node آماده خواهد کرد.

با توجه به پیشرفت‌های اخیر دنیای وب، حضور قدرتمند و موثر زبان اسکریپتی سمت کاربر JavaScript را نمی‌توان انکار کرد. این در حالیست که اخیرا جاوااسکریپت را در سمت سرور (Node.js) نیز در دسترس داریم.

جاوااسکریپت یک زبان برنامه‌نویسی با کاربرد گسترده در سایت‌ها و صفحات اینترنتی است که به وسیله آن می‌توان قابلیت‌های بی‌شماری از قبیل ایجاد ارتباط بین کاربر و سایت را به صفحات وب اضافه کرد.

با توجه به داینامیک (پویا) شدن وب، حضور قدرتمند برنامه‌های کاربردی تحت وب بدون حضور این زبان ممکن نبود. بدون شک، وبسایتی بدون جاواسکریپت، تقریبا مورد استفاده امروزی نخواهد داشت. چرا که ایجاد تعامل و ارتباط لحظه‌ای و به‌روزرسانی داده‌های صفحات وب برای کاربر، از طریق این زبان انجام می‌پذیرد.

این زبان برنامه‌نویسی درون کدهای HTML قرار می‌گیرد و توانایی تغییر در محتویات المان‌های نمایش داده شده را بر روی مرورگر فرد بازدید کننده دارد؛ به‌طوری‌که امکان پویاسازی یا دینامیک شدن صفحات به دست می‌آید.

اگر مایلید برنامه‌های تحت وب (Web Application) بنویسید، دیدن این دوره بهترین نقطه برای شروع کار شماست.

amir
(0)
0 نظر
0 دانش آموز
10 دورها

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
0.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “یادگیری جاوا اسکریپت به صورت پایه‌ای”

X
Main Content